Ogłoszenia - Parafia św. Wojciecha w Kołobrzegu

Parafia Rzymskokatolicka
pw. św. Wojciecha w Kołobrzegu
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Wojciecha w Kołobrzegu
Przejdź do treści
Aktualności
Ogłoszenia duszpasterskie
XVI Niedziela Zwykła

1. Dziś szesnasta niedziela zwykła w kalendarzu liturgicznym. W liturgii mszalnej modlimy się, abyśmy pełni wiary, nadziei i miłości zawsze wiernie zachowywali Boże przykazania (kolekta mszalna). Niech spotkanie z Jezusem Chrystusem w tajemnicy Jego męki, śmierci i zmartwychwstania będzie umocnieniem na tej drodze.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu – w czwartek o 17.00
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy - w środę o 18.00
Spowiedź w tygodniu - kwadrans przed każdą Mszą św.
Biuro parafialne w wakacje czynne jest we wtorek, czwartek i sobotę od 17.00 do 17.45.

3. Dzisiaj po Mszach św. członkowie Caritas naszej parafii zbierają przed kościołem ofiary do puszek na Dom Hospicyjno–Opiekuńczy Caritas w Darłowie.

4. Msza św. w intencji dzieci urodzonych w tym miesiącu zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę - 31 lipca o godz. 11.00. Zapisy dzieci w zakrystii lub kancelarii.

5. Polecamy tygodnik „Gość Niedzielny”, a w nim artykuł o tym, skąd wziął się zwyczaj śpiewania Apelu Jasnogórskiego. Zachęcamy do lektury.

6. Pozdrawiamy wszystkich urlopowiczów i życzymy pięknego wypoczynku. Wszystkim solenizantom życzymy wielu łask Bożych, jubilatom przekazujemy najlepsze życzenia. Zmarłych polecamy Bożemu miłosierdziu.

7. Za wszelką pomoc, życzliwość i ofiary – szczególnie te, które złożyliśmy w zeszłą niedziele na budowę domu parafialnego, a zebraliśmy 6245,43 zł., składamy serdeczne „Bóg zapłać”. W nadchodzącym tygodniu niech nam towarzyszy Boże błogosławieństwo oraz wstawiennictwo naszego patrona – św. Wojciecha. Szczęść Boże!


ks. Janusz Rajkowski
- proboszcz -
Parafia Rzymskokatolicka pw. świętego Wojciecha, 78-100 Kołobrzeg, ul. św. Wojciecha 7, tel. 0048 94 351 05 15, e-mail: wkolobrzeg@koszalin.opoka.org.pl
Wróć do spisu treści