Ogłoszenia - Parafia św. Wojciecha w Kołobrzegu

Parafia Rzymskokatolicka
pw. św. Wojciecha w Kołobrzegu
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Wojciecha w Kołobrzegu
Przejdź do treści
Aktualności
Ogłoszenia duszpasterskie
XXIX Niedziela Zwykła

1. Nabożeństwo różańcowe:
- dzisiaj o godz. 17.30,
- dla dorosłych w dni powszednie odprawiamy po Mszy św. wieczornej,
- dla dzieci w poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.15,
- dla młodzieży w piątek o godz. 18.30.

2. Jutro przypada wspomnienie św. Łukasza Ewangelisty, który był lekarzem. Tego dnia pamiętajmy o pracownikach służby zdrowia, o tych, którzy służą nam i opiekują się nami.

3. Zapraszamy na katechezy neokatechumenalne o wierze dla młodzieży i dorosłych w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 19.00 w kościele.

4. Za tydzień niedziela Misyjna, z której taca przeznaczona jest na Papieskie Dzieła Misyjne.

5. Spotkanie Zespołu Synodalnego naszej parafii odbędzie się za tydzień we wtorek (26.10.) po różańcu, o godz. 19.15 w świetlicy.

6. Msza św. w intencji dzieci urodzonych w tym miesiącu zostanie odprawiona w niedzielę – 31 października o godz. 11.00. Zapisy dzieci w zakrystii lub kancelarii.

7. Zapraszamy dzieci na "Bal Wszystkich Świętych" w niedzielę 31.10. do świetlicy. Rozpoczęcie o godz. 17.00. Prosimy o przebranie się w stroje świętych. Zapisy dzieci u katechetów.

8. Przed kościołem ministranci będą rozdawać kartki wypominkowe, na których prosimy wpisać naszych bliskich zmarłych, za których będziemy się modlić podczas nabożeństw wypominkowych przez cały listopad. Wypominki prosimy składać do skarbonki, która znajduje się w przedsionku kościoła.

9. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” przeczytamy m.in. o świętych nauczycielach oraz świadectwo amerykańskiego dziennikarza, który z islamu nawrócił się na katolicyzm. Zachęcamy do lektury.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

11. Za wszelką pomoc, życzliwość i ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. W nadchodzącym tygodniu wszystkim życzymy wielu łask Bożych, zdrowia i pogody ducha. Szczęść Boże!

ks. Janusz Rajkowski
- proboszcz -
Parafia Rzymskokatolicka pw. świętego Wojciecha, 78-100 Kołobrzeg, ul. św. Wojciecha 7, tel. 0048 94 351 05 15, e-mail: wkolobrzeg@koszalin.opoka.org.pl
Wróć do spisu treści