Liga - Parafia św. Wojciecha w Kołobrzegu

Parafia Rzymskokatolicka
pw. św. Wojciecha w Kołobrzegu
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Wojciecha w Kołobrzegu
Przejdź do treści
Aktualności
Parafialna Liga Piłkarska
Na początku nowego roku szkolnego zapraszamy do udziału w Parafialnej Lidze Piłkarskiej. Rozpocznie się ona we wrześniu 2019 roku. Odbywać się będzie w dwóch formułach:

  • małe boisko - dla dwuosobowych zespołów, np. ojciec i syn (przy czym osoba dorosła może współtworzyć aż 3 zespoły),
  • duże boisko - dla zespołów sześcioosobowych, składających się z rówieśników w kategorii szkoły podstawowej lub szkoł średnieji starszych.

Do udziału w Parafialnej Lidze Piłkarskiej zapraszamy naszych Parafian, ale także wszystkich chętnych z Kołobrzegu oraz okolic.
Aby zapisać się do udziału w Lidze prosimy o przesłanie pocztą elektroniczną (na adres: liga.kolobrzeg@interia.pl) wiadomości zawierającej imiona i nazwiska zawodników. Konieczny będzie też udział w spotkaniu organizacyjnym (sobota, 07 września), na którym zostanie przekazany do wypełnienia właściwy kwestionariusz dla uczestników.
Ze względów organizacyjnych zapisy zawodników będą przyjmowane tylko do spotkania organizacyjnego.
Mecze będą rozgrywane na orliku przy ul. Makuszyńskiego 26 w Kołobrzegu. Jednak w przypadku złej pogody mogą zostać przeniesione do hali sportowej. Spotkania będą podzielone na dwie połowy, z których każda będzie trwała ok. 7 minut.
Projekt Parafialnej Ligi Piłkarskiej dofinansowany jest ze środków Programu Społecznik na lata 2019 - 2021 - Programu Marszałkowskiego.
Wyniki fazy grupowej "małego boiska"
Grupa A

Drużyna
Kategoria
finałowa
Pkt.
Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1.
FC Czempion
A
3
17
15
2.
Pantery United
A
3
20
19
3.
Yarisa Team
B
3
12
15
Grupa B

Drużyna
Kategoria
finałowa
Pkt.
Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1.
FC Garminki
A
623
7
2.
FC Prawdziwki
A
3
9
13
3.
JD
B
0
6
18
Grupa C

Drużyna
Kategoria
finałowa
Pkt.
Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1.
Brygada AR
A
6
19
9
2.
Ziemniaczki
A
3
15
16
3.
Brygada AR Junior
B
0
8
17
Grupa D

Drużyna
Kategoria
finałowa
Pkt.
Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1.
Tygrysy
A
6
15
3
2.
Asy
A
3
11
11
3.
Staszaki
B
0
5
17
Awans do grup finałowych
Finał A
Grupa A
1. FC Czempion
2. Pantery United
Grupa B
1. FC Garminki
2. FC Prawdziwki
Grupa C
1. Brygada AR
2. Ziemniaczki
Grupa D
1. Tygrysy
2. Asy
Finał B
Grupa A
Yarisa Team
Grupa B
JD
Grupa C
Brygada AR Junior
Grupa D
Staszaki
Wyniki losowania grup w fazie finałowej
W finale A zostaną rozegrane następujące mecze: FC Czempion vs Brygada AR, Asy vs Pantery United, FC Garminki vs Tygrysy, Ziemniaczki vs FC Prawdziwki; natomiast w finale B: JD vs Yarisa Team oraz Staszaki vs Brygada AR Junior.
Wyniki fazy finałowej "małego boiska"
Finał A
Finał B
Wyniki grupy finałowej A
1/2 finału:
FC Czempion vs Brygada AR 14:1
Asy vs Pantery United 2:19
FC Garminki vs Tygrysy 12:3
Ziemniaczki vs FC Prawdziwki 2:11

1/4 finału:
FC Czempion vs Pantery United 7:6
FC Garminki vs FC Prawdziwki 18:8

mecz o 3 miejsce:
Pantery United vs FC Prawdziwki 6:9

finał:
FC Garminki vs FC Czempion 13:12
Wyniki grupy finałowej B
1/2 finału:
JD vs Yarisa Team 2:9
Staszak vs Brygada AR Junior 12:6

mecz o 3 miejsce:
JD vs Brygada AR Junior 8:4

finał:
Yarisa Team vs Staszaki 9:8
Klasyfikacja generalna "małego boiska"
Klasyfikacja drużyn
1. FC Garminki
2. FC Czempion
3. FC Prawdziwki
4. Pantery United
5. Tygrysy
6. Ziemniaczki
7. Brygada AR
8. Asy
9. Yarisa Team
10. Staszaki
11. JD
12. Brygada AR Junior
Klasyfikacja bramkarzy
1. Sebastian (Tygrysy)
2. Jakub (Yarisa, Ziemniaczki)
3. Wojciech (FC Garminki)
4. Jakub (Pantery United)  
  Bartosz (FC Czempion)  
5. Rafał (Brygada AR)
5. Dominik (JD)
6. Kamil (Staszaki)
7. Antonio (Asy)
8. Rafał (FC Prawdziwki)
9. Radosław (AR Junior)
Klasyfikacja króla strzelców
1. Michał (FC Garminki) 40
2. Mateusz (FC Czempion) 31
3. Filip (Pantery United) 29
4. Mateusz (Yarisa Team) 22
5. Jakub (Pantery United) 21
6. Wojciech (FC Garminki) 20
7. Adam (AR, AR Junior) 17
7. Bartosz (FC Czempion) 17
8. Oskar (Staszaki) 16
  Jakub (Yarisa, Ziemniaczki) 16
9. Damian (FC Prawdziwki) 14
10. Sebastian (Tygrysy) 13
11. Rafał (FC Prawdziwki) 12
12. Kamil (Staszaki) 9
12.Dominik (JD) 9
  Szymon (Ziemniaczki) 9
13. Adam (Asy) 7
   Szymon (JD) 7
14. Antonio (Asy) 6
15. Piotr (Tygrysy) 5
16. Radosław (AR Junior) 2
Klasyfikacja generalna "dużego boiska"
Klasyfikacja drużyn i nagrody specjalne
1. FC Czempion (9 pkt.)
2. Ekipa (6 pkt.)
3. Polish Stars (3 pkt.)
4. Młody Wojciech (0 pkt.)
Król strzelców:
Dominik z Ekipy (9)

Najlepszy bramkarz:

Dominik z FC Czempion (0)

Gra fair - play:

drużyna Młody Wojciech
Klasyfikacja strzelców: Dominik (7 bramek), Błażej i Jakub (5 bramek), Artur, Kacper i Mateusz (2 bramki), Michał (1 bramka). Natomiast pośród bramkarzy wyniki przedstawiają się następująco - według podziału na drużyny: FC Czempion (1 strata bramki), Ekipa (4 straty bramki), Polish Stars (9 strat bramki) oraz Młody Wojciech (11 strat bramki).
Wyniki poszczególnych spotkań

Ekipa vs
Polish Stars
FC Czmpion vs
Młodych Wojciech
Polish Stars vs.
Młody Wojciech
Ekipa vs
FC Czempion
FC Czempion vs
Polish Stars
Ekipa vs
Młody Wojciech
wyniki spotkań
6:1
3:0
1:0
1:2
2:0
7:1
Mecz towarzyski: Grzybowo vs Radzikowo
Wynik spotkania
Na zakończenie rozgrywek Parafialnej Ligi Piłkarskiej rozegrany został jeszcze mecz towarzyski: Grzybowo vs Radzikowo, zakończony wynikiem 3:2 (Grzybowo strzeliło decydującego gola w ostatniej sekundzie).
Strzelcy bramek:

0:1 Wojciech
0:2 Rafał
1:2 Karol
2:2 Jacek
3:2 Karol
Parafia Rzymskokatolicka pw. świętego Wojciecha, 78-100 Kołobrzeg, ul. św. Wojciecha 7, tel. 0048 94 351 05 15, e-mail: wkolobrzeg@koszalin.opoka.org.pl
Wróć do spisu treści