Liga - Parafia św. Wojciecha w Kołobrzegu

Parafia Rzymskokatolicka
pw. św. Wojciecha w Kołobrzegu
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Wojciecha w Kołobrzegu
Przejdź do treści
Aktualności
Parafialna Liga Piłkarska
Na początku nowego roku szkolnego zapraszamy do udziału w Parafialnej Lidze Piłkarskiej. Rozpocznie się ona we wrześniu 2019 roku. Odbywać się będzie w dwóch formułach:

  • małe boisko - dla dwuosobowych zespołów, np. ojciec i syn (przy czym osoba dorosła może współtworzyć aż 3 zespoły),
  • duże boisko - dla zespołów sześcioosobowych, składających się z rówieśników w kategorii szkoły podstawowej lub szkoł średnieji starszych.

Do udziału w Parafialnej Lidze Piłkarskiej zapraszamy naszych Parafian,
ale także wszystkich chętnych z naszego miasta Kołobrzegu oraz okolic.
Aby zapisać się do udziału w Lidze prosimy o przesłanie pocztą elektroniczną (na adres: liga.kolobrzeg@interia.pl) wiadomości zawierającej imiona i nazwiska zawodników. Konieczny będzie też udział w spotkaniu organizacyjnym (sobota, 07 września), na którym zostanie przekazany do wypełnienia właściwy kwestionariusz dla uczestników.
Ze względów organizacyjnych zapisy zawodników będą przyjmowane tylko do spotkania organizacyjnego.
Mecze będą rozgrywane na orliku przy ul. Makuszyńskiego 26 w Kołobrzegu. Będą podzielone na dwie połowy. Dokładna długość trwania każdej połowy zostanie określona podczas spotkania organizacyjnego (07.09.2019), kiedy będzie znana liczba zespołów biorących udział w Lidze. W międzyczasie zostanie również przedstawiony regulmin rozgrywek.
Projekt Parafialnej Ligi Piłkarskiej dofinansowany jest ze środków Programu Społecznik 2019 - 2021.
Parafia Rzymskokatolicka pw. świętego Wojciecha, 78-100 Kołobrzeg, ul. św. Wojciecha 7, tel. 0048 94 351 05 15, e-mail: wkolobrzeg@koszalin.opoka.org.pl
Wróć do spisu treści